Kto z nas tego nie słyszał, że facet to świnia?? Ile razy każda z kobiet to zdanie wypowiedziała ?? Ile razy każdy z facetów to usłyszał ?? I to całkowicie nie ma nic wspólnego z wiekiem. Nie jest to istotne ile ma się lat.

Taka łatka przyległą do nas od początku istnienia tego świata. Ale ja się pytam, dlaczego ??


Zaczęło się od równouprawnienia. Kobiety w męskich spodniach i swetrach ala angielska klasa robotnicza, z transparentami na których napisano piękne słowa takie jak to; “Równo uprawnienie dla kobiet i mężczyzn” lub “Dlaczego bałwan ze śniegu jest bałwanem a nie bałwanicą??”.

Tyle, że kobiety wcale nie chcą równouprawnia. Drogie Panie podchodzą do tego tematu, jak do zakupów w Tesco: A dziś mam ochotę na piękny soczysty schabik. Ale gdzie mi tu dajesz podła szowinistyczna Świno z kością !!!! Ja chcę bez kości – jestem kobietą !!!! Dlaczego jest tak, że jak jest wielka katastrofa to pierwszy okrzyk jest „Pierwsze Kobiety i Dzieci”? Dzieci- rozumiem (w końcu to podobno przyszłość narodu) ale w czym jesteśmy mężczyźni gorsi od kobiet. Lub przykład z innej beczki Deska Klozetowa !!!!!!!!!!!!!

Kto z nas nie słyszał : opuszczamy deskę klozetową bo tu mieszkają dziewczynki. Albo; wiele wysiłku to nie kosztuje opuścić deskę. Ależ oczywiście, że nie kosztuje nawet łatwiej jest ją opuścić niż podnieść!!! Nie wspomnę już o wszystkich innych złych rzeczach jakie przytrafiają się na tym świecie, że to oczywiście wina mężczyzn.

Całe szczęście, że Kopernik była kobietą bo to, że ziemia krąży  wokół słońca też byłoby naszą winą.

Weźmy na ten przykład historie z życia wziętą której nie powstydził by się żaden scenarzysta. Akcja historii rozpoczyna się w pięknym świecie jak z bajki jest sobie Książę i Księżniczka. Bardzo się kochają podróżują po całym świecie i szukają lepszego życia. Jego każda decyzja była podejmowana w oparciu o jej zdanie i ochoty. Wszystko co robił dobił dla niej i tak też zmieniał fizykę by to świat kręcił się w koło niej.
Lecz pewnego dnia Księżniczka będąc sama w domu poznała podstępnego węża a zwał się on Internet. Tam poznała Króla na białym rumaku z wielkim zamkiem. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Księżniczka długo się nie zastanawiając po 5 dniach tej namiętnej wirtualnej, przepełnionej pasji miłością postanowiła zostawić Księcia bez słowa wyjaśnienia i udać się w ramiona Króla. Piękna historia aż oczko sie szkli. Lecz to tylko bajka i Księżniczka bardzo szybko doznała spadku z  powrotem na ziemie i została sama jak palec!!! I tak oto można to włożyć wśród bajki z morałem bo była to biedna Księżniczka i każdy jej współczuł !!! ale jak by to zrobił Książę o matko !!!! ziemia by się rozstąpiła a owce rozbiegły się po całym królestwie. Wieśniacy wyszli by nocą z pochodniami i widłami uczynić publiczne palnie na stosie opętanego przez demony Księcia i jego nową lube.

Pisząc to może się wydawać ze wylewam żale na kobiety jakie one teraz są. Ale to nie prawda kobiety są i będą najwspanialszymi stworzeniami na tej ziemi !!! Dalej każdy od miejscowego głupka po samego Króla będzie się za nimi uganiał. Dlatego moje drogie Panie nie dążcie by wchodzić w nasze spodnie bo to co tam spotkacie na pewno wam się nie spodoba. A życie bez nas i tak było by dla was nudne i niedorzeczne. Bo na co byście mogły wtedy narzekać ??

Częstochowa 26.01.2015
Brzęczyszczykiewicz